SIA „Forum Auto”servisa centrs aizņem gandrīz pusi no autocentra kopējās platības, ar 12 darbiniekiem, 9 pacēlājiem. Servisā iespējams veikt ne tikai garantijas remontu un apkopi, bet arī virsbūves remontu, kā arī krāsošanas darbus. Papildu sarežģītajiem darbiem paredzētajam aprīkojumam servisa tehniskajā „bruņojumā” ietilpst arī riepu montāžas un balansēšanas iekārtas, riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas sistēmas, bremžu, amortizatoru un dzinēja atgāzu diagnostikas aprīkojums. 


Mūsu autorizētais servisa centrs veic visus KIA, Cadillac un Peugeot automašīnu apkalpošanas un remonta darbus, kā arī autoservisā iespējams apkalpot citu marku automašīnas, neatkarīgi no to vecuma un ražotāja markas. Papildus šiem darbiem tiek veiktas arī KIA un Peugeot automašīnu papildaprīkojuma un aksesuāru, pretaizdzīšanas sistēmu uzstādīšana un citi darbi.
SIA "Forum Auto" autoservisā ikviens meistars ir sekmīgi beidzis īpašos auto ražotāju apmācības kursus kvalifikācijas celšanai, apmeklē mācību seminārus, kur iepazīstas ar automašīnu apkopē un remontos pielietotajām jaunākajām tehnoloģijām.
Visiem mūsu autoservisā veiktajiem darbiem un uzstādītajām rezerves daļām “Forum Auto” piedāvā 24 mēnešu garantijas termiņu.
SIA “Forum Auto” servisa centrs pārsteidz ne tikai ar savu izcilo apkalpošanu, bet arī ar ļoti pieņemamām cenām. Profesionāla komanda un kvalitatīvas rezerves daļas ir “Forum Auto” klientu uzticības panākumu ķīla.

Mēs piedāvājam iespēju pieteikt savas automašīnas diagnostiku, tehnisko apkopi vai remontu ar interneta palīdzību – aizpildot šeit ievietoto On-line pieteikuma formu. Mūsu servisa klientu konsultants sazināsies ar Jums tuvāko 24 stundu laikā, lai vienotos par izdevīgāko servisa apmeklējuma laiku. Lūdzu aizpildiet visus formā norādītos laukus. Paldies un uz satikšanos Forum Auto servisa centrā!

Uzzini vairāk par īpašajiem piedāvājumiem

 

 

Rezervē laiku sev jau šodien! 

Servisa pieteikums
Automašīna
Marka, Modelis: (*)
Invalid Input
Registracijas Nr: (*)
Invalid Input
VIN (šasijas Nr.): (*)
Invalid Input
Nobraukums (Km):
Invalid Input
Izlaiduma gads
Invalid Input
Transmisijas veids:
Invalid Input
Lietotājs
Vārds, uzvārds / uzņēmums: (*)
Please let us know your name.
E-pasts: (*)
Please let us know your email address.
Tālrunis: (*)
Invalid Input
Vēlamais apmeklējuma datums:
Invalid Input
Apmeklejuma iemesls:

Invalid Input
Papildus informācija:
Invalid Input
  

 

 

Pilna servisa autocentra darba laiks: 

  P - Pk    S
Autosalons 8.00-18.00   10.00-16.00
Autoserviss  8.00-18.00   10.00-16.00
Rezerves daļas  8.00-18.00   10.00-16.00
Virsbūves remonts  8.00-18.00   -
Administrācija  8.00-17.00   -

Sv - autocentrs nestrādā

„Forum Auto” SIA

Kārļa Ulmaņa gatve 101, Rīga/Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167, Latvija

Vienotais reģistrācijas Nr. 40003930147
Nodokļu maksātāja Nr. LV40003930147
Banka: A/S „Swedbank”, kods HABALV22
Konta Nr. LV23HABA0551016922223

Skatīt kartē

United Kingdom gambling site click here