fbpx
          

Finansēšanas iespējas

Lai iegādātos jaunu automašīnu, aizvien vairāk cilvēki un uzņēmumi izvēlas līzinga finansējumu. Pastāv vairākas iespējas, kā iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, proti, izmantojot finanšu vai operatīvo līzingu, vai arī ņemot kredītu bankā.

 
Operatīvais līzings (noma)

Līzinga kompānija Jūsu vietā nopērk Jūsu izvēlēto automašīnu un Jūs katru mēnesi maksājat nomas maksu, kas veidojas no automašīnas nolietojuma un procentiem. Pēc nomas termiņa beigām Jūs nododat automašīnu atpakaļ mums, bet, ja vēlaties, varat to atpirkt. Automašīnas atpirkšanas vērtība tiek noteikta jau līzinga sākumā.

Priekšrocības:

      • Jums ir jāveic mazāki ikmēneša maksājumi nekā tas ir finanšu līzinga (nomas pirkums) gadījumā;
      • Jums ir izvēles iespēja izpirkt automašīnu līzinga perioda beigās vai nē.

Operatīvais līzings paver iespējas lietot dārgākas vai iegādāties vairākas automašīnas vienlaicīgi, kā arī uzņēmumiem izmantot relatīvi jaunāku autoparku. Vairums līzinga kompāniju piedāvā arī pilna servisa operatīvo līzingu, kas nozīmē, ka ikmēneša maksājumos iekļauti visi ar automašīnas ekspluatāciju saistītie izdevumi – apdrošināšana, tehniskās apkopes, pretaizdzīšanas sistēma, auto marķēšana u.c. Šajā gadījumā apdrošināšanas kompānija arī rūpējas par piedāvāto servisa pakalpojumu ikdienas nodrošinājumu.

Finanšu līzings

Finanšu līzings ir līzinga veids, kura laikā klients ar ikmēneša maksājumiem sedz visu automašīnas vērtību, pēc tam kļūstot par tās īpašnieku. Tas nozīmē, ka banka vai līzinga kompānija iegādājas klienta izvēlēto automašīnu, iegūstot uz to īpašuma tiesības un nodod to klienta lietošanā. Līzinga perioda laikā klients pilnībā sedz automašīnas vērtību, kā arī maksā aprēķinātos procentus. Līzinga termiņa beigās klients ir izpircis automašīnu 100% apmērā, un tā tiek pārreģistrēta uz klienta vārda.

Galvenā atšķirība no operatīvā līzinga ir tā, ka līzinga termiņa beigās automašīna nonāks klienta īpašumā un tiks pārreģistrēta uz klienta vārda. Finanšu līzings ir populārākais no līzinga veidiem. Šādu līzingu parasti izvēlas klienti, kuri vēlas iegūt automašīnu savā īpašumā un lietot to ilgi. Salīdzinot ar operatīvo līzingu, par šo līzingu nāksies maksāt lielākus ikmēneša maksājumus.

Finanšu līzingā iespējams iegādāties jaunu, kā arī lietotu automašīnu.

 

Dokumenti, kas nepieciešami līzinga noformēšanai

 

Pilna servisa autocentra darba laiks: 

  P - Pk    S
Autosalons
9:00-18:00     slēgts
Autoserviss 
8:00-18:00   slēgts
Rezerves daļas
8:00-18:00   slēgts
Virsbūves remonts 
8:00-18:00   -
Administrācija 
9:00-17:00   -

 Sv - autocentrs nestrādā

Dārgie apmeklētāji!

Izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks un apkalpošanas forma! Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

 

„Forum Auto” SIA

Kārļa Ulmaņa gatve 101, Rīga/Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167, Latvija

Vienotais reģistrācijas Nr. 40003930147
Nodokļu maksātāja Nr. LV40003930147
Banka: A/S „Swedbank”, kods HABALV22
Konta Nr. LV23HABA0551016922223

 

Forum Auto - Oficiālais pārstāvis Latvijā                      T (+371) 67 320 044        F (+371) 67 830 717             Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 

Informējam, ka Forum Auto savās tīmekļa vietnēs pakalpojumu uzlabošanas, statistikas un mārketinga mērķiem izmanto sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit

United Kingdom gambling site click here