Finansēšanas iespējas

Lai iegādātos jaunu automašīnu, aizvien vairāk cilvēki un uzņēmumi izvēlas līzinga finansējumu. Pastāv vairākas iespējas, kā iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, proti, izmantojot finanšu vai operatīvo līzingu, vai arī ņemot kredītu bankā.

Līzinga kalkulators
Auto cena:
€ 5000
Līzinga periods:
5 gadi
Pirmā iemaksa:
10% € 500
Operatīvais līzings
Atlikusī vērtība:
10% € 500
€ 74.23/mēn.
Finanšu līzings
€ 81.86/mēn.
Operatīvais līzings
Līzinga kompānija Jūsu vietā nopērk Jūsu izvēlēto automašīnu un Jūs katru mēnesi maksājat nomas maksu, kas veidojas no automašīnas nolietojuma un procentiem. Pēc nomas termiņa beigām Jūs nododat automašīnu atpakaļ mums, bet, ja vēlaties, varat to atpirkt. Automašīnas atpirkšanas vērtība tiek noteikta jau līzinga sākumā.

Priekšrocības:

 • Jums ir jāveic mazāki ikmēneša maksājumi nekā tas ir finanšu līzinga (nomas pirkums) gadījumā;
 • Jums ir izvēles iespēja izpirkt automašīnu līzinga perioda beigās vai nē.
Operatīvais līzings paver iespējas lietot dārgākas vai iegādāties vairākas automašīnas vienlaicīgi, kā arī uzņēmumiem izmantot relatīvi jaunāku autoparku. Vairums līzinga kompāniju piedāvā arī pilna servisa operatīvo līzingu, kas nozīmē, ka ikmēneša maksājumos iekļauti visi ar automašīnas ekspluatāciju saistītie izdevumi – apdrošināšana, tehniskās apkopes, pretaizdzīšanas sistēma, auto marķēšana u.c.
Šajā gadījumā apdrošināšanas kompānija arī rūpējas par piedāvātoservisa pakalpojumu ikdienas nodrošinājumu.
Finanšu līzings
Finanšu līzings ir līzinga veids, kura laikā klients ar ikmēneša maksājumiem sedz visu automašīnas vērtību, pēc tam kļūstot par tās īpašnieku. Tas nozīmē, ka banka vai līzinga kompānija iegādājas klienta izvēlēto automašīnu, iegūstot uz to īpašuma tiesības un nodod to klienta lietošanā. Līzinga perioda laikā klients pilnībā sedz automašīnas vērtību, kā arī maksā aprēķinātos procentus. Līzinga termiņa beigās klients ir izpircis automašīnu 100% apmērā, un tā tiek pārreģistrēta uz klienta vārda.
Galvenā atšķirība no operatīvā līzinga ir tā, ka līzinga termiņa beigās automašīna nonāks klienta īpašumā un tiks pārreģistrēta uz klienta vārda.
Finanšu līzings ir populārākais no līzinga veidiem. Šādu līzingu parasti izvēlas klienti, kuri vēlas iegūt automašīnu savā īpašumā un lietot to ilgi. Salīdzinot ar operatīvo līzingu, par šo līzingu nāksies maksāt lielākus ikmēneša maksājumus.
Finanšu līzingā iespējams iegādāties jaunu, kā arī lietotu automašīnu.

Līzinga noformēšana

Lai iegādātos jaunu automašīnu, aizvien vairāk cilvēki un uzņēmumi izvēlas līzinga finansējumu. Klientu ērtību labā pilna servisa autocentrs Forum Auto – Rīgā, Ulmaņa gatvē 101 palīdzēs noformēt līzingu uz vietas, ieekonomējot Jūsu laiku. Mums ir sadarbības līgumi ar lielākajām līzinga kompānijām, kas ļaus Jums automašīnas iegādes brīdī izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu.

4 soļi auto iegādei līzingā

Izvēlies savu jauno automašīnu

Viss sākas ar Līzinga objekta izvēli. Mūsu autosalona tirdzniecības konsultanti palīdzēs piemeklēt automašīnu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlamajai cenai.

 
Aizpildi līzinga pieteikumu

Tirdzniecības speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties: piemērotāko līzinga veidu, ņemot vērā Jums vēlamo mēneša maksājumu un pirmo iemaksu. Līzinga pirmā iemaksa ir sākot no 10%.

 
Izvēlies sev piemērotāko finansējuma piedāvājumu

Līzinga pieteikumi parasti tiek izskatīti 1-2 darba dienu laikā pēc kā mūsu speciālists informē klientu par precīzu Līzinga kompāniju piedāvājumu un finansēšanas nosacījumiem vai par nepieciešamību iesniegt papildu informāciju / dokumentus.

 
Noslēdz līgumu un brauc ar jaunu auto!

Kad parakstīti līzinga darījuma dokumenti (klients veic pirmo iemaksu un komisijas maksu). Mēs veicam līzinga objekta reģistrācija CSDD un noformējam apdrošināšanu (Līzinga kompāniju prasība visa līzinga termiņa laikā ir Jūsu auto KASKO apdrošināšana).

Apsveicam! Tagad jūs esat jaunas automašīnas īpašnieks! Un jūsu automašīna ir gatava ar jums doties ceļā!

 

Līzinga noformēšanai nepieciešamie dokumenti:

 

Fiziskām personām:
 • Aizpildīta autolīzinga pieteikuma veidlapa
 • Pases kopija
 • VSAA izziņa par pēdējiem 12 mēnešiem vai citi ienākumus
  apliecinoši dokumenti.
Juridiskām personām:
 • Aizpildīta autolīzinga pieteikuma veidlapa
 • Reģistrācijas apliecības kopija
 • PVN maksātāja apliecības kopija
 • Statūtu kopija
 • Bilance un peļņas un zaudējumu aprēķins par pēdējo pārskata
  periodu
 • pilnvara (ja pieteikumu un/vai līgumu paraksta persona, kurai nav
  paraksta tiesības uzņēmumā)
 • citi dokumenti, kas apliecina uzņēmuma maksātspēju (piemēram,
  sadarbības līgumi, u.c.).
Līzinga pieteikuma veidlapas un papildus dokumentus varat iesniegt elektroniski


  Es apzinos, ka, nospiežot pogu “Nosūtīt” dodu savu piekrišanu SIA “Forum Auto” manu personas datu apstrādei un izmantošanai, lai tas varētu: * atbildēt uz iesniegto pieprasījumu vai lūgumu, * sniegt pakalpojumus un nosūtīt informāciju, kas saistīta ar pakalpojumiem, * izskatīt saņemtos pasūtījumus vai pieprasījumus, * izveidot piedāvājumus.

  Apdrošināšana

  OCTA

  Visiem automašīnu īpašniekiem ikdienā ir nepieciešama labi pazīstamā zaļā lapa sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas (OCTA) polise, kas atlīdzinās citas personas transportlīdzeklim nodarīto kaitējumu. OCTA polises maksas aprēķinam tiek ņemti vērā vairāki faktori, apdrošināšanas maksājuma apmērs katra klienta transportlīdzeklim tiek noteikts individuāli.

  KASKO

  Tā ir sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sedz radušos zaudējumus transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā. Visu līzinga periodu ir obligāti KASKO un civiltiesiskā apdrošināšana līzinga kompānijas akceptētajās apdrošināšanas sabiedrībās.

  Bojājumu risks:
  • Ceļu satiksmes negadījumi
  • Uguns
  • Dabas spēku iedarbība
  • Dažādu priekšmetu un vielu uzkrišana;
  • Trešo personu prettiesiska darbība;
  Zādzības risks:
  • Zādzība
  • Bojājumu nodarīšana
  • Laupīšana – transportlīdzekļa
   nolaupīšana, pielietojot vai draudot
   pielietot vardarbību.

  Apdrošināšanas gadījumu pieteikšana

  Ja Jums ir iestājies apdrošināšanas gadījums – iesakām netērēt savu laiku, braucot gan uz apdrošināšanas kompāniju, gan uz automašīnas remonta uzņēmumu – šo visu Jūs variet izdarīt pie mums – Forum Auto. Palīdzēsim Jums noformēt pieteikumu apdrošināšanas kompānijai, vienlaikus veiksim automašīnas bojājumu apskati, saskaņosim remonta darbu tāmi ar apdrošināšanas kompāniju un veiksim nepieciešamos remontdarbus. Mums ir jauna – vismodernākā virsbūves remontdarbnīca Latvijā.

  Mēs Tev palīdzēsim - sazinies ar mūsu speciālistu un tiekamies - Rīgā, Biķernieku ielā 125!

  Vladimirs Semeņistijs

  Virsbūves remontu speciālists // Virsbūves remontdarbnīcas vadītājs

  Partneru pakalpojumi

  Mūsu sadarbības partneru lokam pievienojas Inbank!
  Inbank ir Igaunijas bankas meitasuzņēmums ar 7 gadu pieredzi tirgū, kas šobrīd savus pakalpojumus piedāvā Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā un kam ir vairāk kā 737 000 aktīvu klientu līgumu četrās valstīs. Inbank palīdz saviem partneriem pārdot vairāk, vienkāršojot iepirkšanās procesu un padarot finansēšanu pieejamāku.
  Pakalpojumi Forum Auto klientiem:

  1) Auto kredīts

  Patēriņa aizdevums automašīnas, motocikla vai cita transportlīdzekļa iegādei.

  2) Preču nomaksa

  Sniedz iespēju samaksāt par pirkumiem ērti un sadalīt vairākos maksājumos. Arī servisa pakalpojumi ir pieejami uz nomaksu.

  Konsultējies ar Forum Auto speciālistiem un atrodi sev izdevīgāko pakalpojuma veidu!