Virsbūves remonts

2020. gada jūnijā esam vēruši durvis pilnīgi jaunam virsbūves remonta iecirknim – Rīga, Biķernieku ielā 125. Forum Auto virsbūvju remonta iecirknī izmantotās iekārtas un aprīkojums ļaus nodrošināt augstākos virsbūves remonta kvalitātes standartus. „Car-O-Liner”virsbūvju stiepšanas stends nodrošina remonta tehnoloģiju ievērošanu un precīzu virsbūves parametru atbilstību. Savukārt krāsošanas cehs aprīkots ar itāļu ražojuma jaunāko „Blowtherm” krāsošanas kameru, kas nodrošina augstu ražību un krāsojuma kvalitāti. Lai uzturētu augstos Kia, Peugeot un Škoda (Verte Auto) autoražotāju standartus, kā arī nodrošinātu krāsojuma un caurrūsēšanas garantiju, Forum Auto krāsošanas darbnīcā tiks izmantotas augstas kvalitātes „Standox” krāsu sistēmas. Turpmāk, visas automašīnas ar virsbūvju remontiem, nogādājam un nosūtam uz jauno virsbūves remontdarbnīcu!

Mūsu pakalpojumi

Visa veida auto virsbūves remonta darbi
Virsbūves daļu krāsošana
Virsbūves ģeometrijas atjaunošana
Virsbūves daļu pulēšana
Auto stiklu maiņa
Virsbūves pēcremonta mazgāšanas un tīrīšanas darbi
Salona tīrīšana pēc remonta darbiem
Salona ķīmiskā tīrīšana
1
2
3
4
5
6

Kā mūs atrast?

Mums ir jauna - vismodernākā virsbūves remontdarbnīca Latvijā - Rīgā, Biķernieku ielā 125!

Mēs atrodamies Tirdzniecības centra Mežciems rajonā, jaunā ŠKODA dīlera VERTE AUTO kompleksā blakus LIETOTIAUTO.EU ēkai. Uz tikšanos!

WAZE
GOOGLE

Vladimirs Semeņistijs

Virsbūves remontu speciālists // Virsbūves remontdarbnīcas vadītājs

    Sazināties

    Es apzinos, ka, nospiežot pogu “Nosūtīt” dodu savu piekrišanu SIA “Forum Auto” manu personas datu apstrādei un izmantošanai, lai tas varētu: * atbildēt uz iesniegto pieprasījumu vai lūgumu, * sniegt pakalpojumus un nosūtīt informāciju, kas saistīta ar pakalpojumiem, * izskatīt saņemtos pasūtījumus vai pieprasījumus, * izveidot piedāvājumus.