fbpx
          

SIA „Forum Auto”servisa centrs aizņem gandrīz pusi no autocentra kopējās platības, ar 12 darbiniekiem, 9 pacēlājiem. Servisā iespējams veikt ne tikai garantijas remontu un apkopi, bet arī virsbūves remontu, kā arī krāsošanas darbus. Papildu sarežģītajiem darbiem paredzētajam aprīkojumam servisa tehniskajā „bruņojumā” ietilpst arī riepu montāžas un balansēšanas iekārtas, riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas sistēmas, bremžu, amortizatoru un dzinēja atgāzu diagnostikas aprīkojums. 


Mūsu autorizētais servisa centrs veic visus KIA, Cadillac un Peugeot automašīnu apkalpošanas un remonta darbus, kā arī autoservisā iespējams apkalpot citu marku automašīnas, neatkarīgi no to vecuma un ražotāja markas. Papildus šiem darbiem tiek veiktas arī KIA un Peugeot automašīnu papildaprīkojuma un aksesuāru, pretaizdzīšanas sistēmu uzstādīšana un citi darbi.
SIA "Forum Auto" autoservisā ikviens meistars ir sekmīgi beidzis īpašos auto ražotāju apmācības kursus kvalifikācijas celšanai, apmeklē mācību seminārus, kur iepazīstas ar automašīnu apkopē un remontos pielietotajām jaunākajām tehnoloģijām.
Visiem mūsu autoservisā veiktajiem darbiem un uzstādītajām rezerves daļām “Forum Auto” piedāvā 24 mēnešu garantijas termiņu.
SIA “Forum Auto” servisa centrs pārsteidz ne tikai ar savu izcilo apkalpošanu, bet arī ar ļoti pieņemamām cenām. Profesionāla komanda un kvalitatīvas rezerves daļas ir “Forum Auto” klientu uzticības panākumu ķīla.

Mēs piedāvājam iespēju pieteikt savas automašīnas diagnostiku, tehnisko apkopi vai remontu ar interneta palīdzību – aizpildot šeit ievietoto On-line pieteikuma formu. Mūsu servisa klientu konsultants sazināsies ar Jums tuvāko 24 stundu laikā, lai vienotos par izdevīgāko servisa apmeklējuma laiku. Lūdzu aizpildiet visus formā norādītos laukus. Paldies un uz satikšanos Forum Auto servisa centrā!

Uzzini vairāk par īpašajiem piedāvājumiem

 

 

Rezervē laiku sev jau šodien! 

Servisa pieteikums

Automašīna
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Lietotājs
Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, atzīmējiet, ka piekrītat

Es apzinos, ka, nospiežot pogu "Nosūtīt" dodu savu piekrišanu SIA "Forum Auto" manu personas datu apstrādei un izmantošanai, lai tas varētu:
-        atbildēt uz iesniegto pieprasījumu vai lūgumu,
-        sniegt pakalpojumus un nosūtīt informāciju, kas saistīta ar pakalpojumiem,
-        izskatīt saņemtos pasūtījumus vai pieprasījumus,
-       izvedot piedāvājumus.
 
Ja jums ir jautājumi saistībā ar savu personas datu izmantošanu, tad Jums ir tiesības jebkurā laikā vērsties pie personas datu pārziņa SIA "Forum Auto", zvanot pa tālruni 67320044 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 

Pilna servisa autocentra darba laiks: 

  P - Pk    S
Autosalons
9:00-18:00     slēgts
Autoserviss 
8:00-18:00   slēgts
Rezerves daļas
8:00-18:00   slēgts
Virsbūves remonts 
8:00-18:00   -
Administrācija 
9:00-17:00   -

 Sv - autocentrs nestrādā

Dārgie apmeklētāji!

Izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks un apkalpošanas forma! Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

 

„Forum Auto” SIA

Kārļa Ulmaņa gatve 101, Rīga/Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167, Latvija

Vienotais reģistrācijas Nr. 40003930147
Nodokļu maksātāja Nr. LV40003930147
Banka: A/S „Swedbank”, kods HABALV22
Konta Nr. LV23HABA0551016922223

 

Forum Auto - Oficiālais pārstāvis Latvijā                      T (+371) 67 320 044        F (+371) 67 830 717             Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 

Informējam, ka Forum Auto savās tīmekļa vietnēs pakalpojumu uzlabošanas, statistikas un mārketinga mērķiem izmanto sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit

United Kingdom gambling site click here