fbpx
          

Papildu aprīkojums un rezerves daļas

Piedāvājam kvalitatīvu papildaprīkojuma klāstu – piederumus, riepas, diskus, akumulatorus, automašīnu ķīmiju, virsbūves detaļas un daudz ko citu.

Forum Auto autocentrā iespējams iegādāties Peugeot, KIA, Cadillac gan oriģinālās, gan analogās rezerves daļas, tādējādi spējam nodrošinot savus klientus ar kvalitatīvām rezerves daļām automašīnu garantijas laikā un piedāvāt alternatīvu - dažādas rezerves daļas par izdevīgām cenām pēc garantijas periodā!

Visiem mūsu servisa centrā veiktajiem darbiem un uzstādītajām rezerves daļām “Forum Auto” piedāvā 24 mēnešu garantijas termiņu.

Vēlos sazināties ar speciālistu 

 

 Īpašais piedāvājums!

       KIA          PEUGEOT 

 
 
 
5+ AUTOMOBIĻU SERVISAM

Uztici sava Kia automobiļa, kas ir 5 vai vairāk gadu vecs, apkopi KIA speciālistiem un pērc oriģinālās rezerves daļas par draudzīgām cenām!

 

Izdevīgs apkopes piedāvājums Kia automobiļiem, kas ir 5 vai vairāk gadu veci. Kia transportlīdzekļi ir uzticami un izturīgi.

Tomēr fizikas likumus nevar mainīt – viss, kas kustībā laika gaitā nolietojas. 5+ servisa komplekts ir paredzēts, lai Kia automobiļi ar lielu nobraukumu tiktu pārbaudīti pie profesionāļiem.

Lai arī Kia automobiļi, kas ir vecāki par 5 gadiem, un to īpašnieki varētu bez raizēm izbaudīt braukšanas priekus, aicinām jūs izmantot izdevīgo akciju 5+ automobiļu servisam.

Akcijas laikā Jūsu automobilim tiks veikta bez maksas 19 punktu pārbaude bez maksas, kā arī tiks piedāvāta 20% atlaide oriģinālajām rezerves daļām un līdz 30% atlaide apkopei un remontdarbiem.  

* Papildu atlaide netiek piemērota šādām preču grupām: akumulatori, papildaprīkojums un spuldzes.

 

REZERVĒ SEV LAIKU JAU ŠODIEN!

Vēlos sazināties ar speciālistu 

 

Pilna servisa autocentra darba laiks: 

  P - Pk    S
Autosalons
9:00-18:00     slēgts
Autoserviss 
8:00-18:00   slēgts
Rezerves daļas
8:00-18:00   slēgts
Virsbūves remonts 
8:00-18:00   -
Administrācija 
9:00-17:00   -

 Sv - autocentrs nestrādā

Dārgie apmeklētāji!

Izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks un apkalpošanas forma! Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

 

„Forum Auto” SIA

Kārļa Ulmaņa gatve 101, Rīga/Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167, Latvija

Vienotais reģistrācijas Nr. 40003930147
Nodokļu maksātāja Nr. LV40003930147
Banka: A/S „Swedbank”, kods HABALV22
Konta Nr. LV23HABA0551016922223

 

Forum Auto - Oficiālais pārstāvis Latvijā                      T (+371) 67 320 044        F (+371) 67 830 717             Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 

Informējam, ka Forum Auto savās tīmekļa vietnēs pakalpojumu uzlabošanas, statistikas un mārketinga mērķiem izmanto sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit

United Kingdom gambling site click here