fbpx

Ja jūs esat nolēmis sekot iniciatīvai #paliecmājās  Forum Auto pilnībā atbalsta šo lēmumu!

Mēs Forum Auto - KIA un PEUGEOT oficiālais pārstāvis Latvijā - jūsu mobilitātes nodrošināšanas nolūkā, turpinām sniegt ierastos pakalpojumus:

  • jaunu un lietotu auto tirdzniecību,
  • nodrošinām autoservisa pakalpojumus,
  • kā arī finansēšanas un apdrošināšanas pakalpojumus,

taču pēc iespējas vairāk izmantojot komunikāciju un saskarsmi bez tieša kontakta vai ievērojot nepieciešamos preventīvos pasākumus.

Mēs, lūdzam visiem apmeklētājiem un klientiem – nevilcinieties pārorganizēt klātienes tikšanās uz attālinātām. Ja esat bijuši ārvalstīs vai ir kaut mazākās aizdomas, ka esat bijuši saskarsmē ar inficētu personu, lūdzam būt atbildīgiem, plānoto apmeklējumu pārceļot uz vēlāku laiku, kad vairs nepastāv riski turpināt vīrusa attīstību! 

Uz doto brīdi plānojam turpināt darbu tik ilgi, kamēr nebūs izziņots ārkārtas aizliegums, bet izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks. Viens no mūsu šī brīža būtiskākajiem uzdevumiem ir katram personīgi samazināt iespējas inficēties vai saslimt ar koronavīrusu Covid-19, lai, pasargājot sevi, mēs pasargātu arī apkārtējos. 

Mēs esam jums līdzas zvana attālumā 67 320 044, bet ārpus darba laika, lūdzam, sazināties uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. - mēs nodrošināsim maksimāli efektīvu saziņu un mēģināsim rast iespēju pakalpojumu izpildei arī tad, ja klientam nav iespējas ierasties pie mums.

Šajā izaicinājumu laikā, lai ievērotu vispārējos epidemioloģijas drošības ieteikumus - īpaši sociālo distancēšanos, vienlaikus saglabājot savu mobilitāti, viens no drošākajiem pārvietošanās veidiem ir personīgais automobilis.

Šis laiks iespējams ir īstais brīdis apsvērt ekonomiski izdevīgāka auto iegādi vai maiņu uz mazlietotu. Aicinām ieskatīties mūsu piedāvājumā:

Savukārt esošajam automobilim neaizmirstiet pievērst vislielāko rūpību - dezinficējiet visas virsmas, kurām pieskaraties pirms un pēc brauciena!  Ieteicams regulāri dezinficēt automašīnas virsmas ar vismaz 70% spirtu saturošu šķīdumu, kas būs efektīvs pret koronavīrusu un izopropilspirts nekaitēs Jūsu automašīnas virsmām. Tās jānoslauka viegli, neberzējot, lai neciestu materiāla krāsa. Mikrošķiedras lupatiņas ir ideāli piemērotas visu virsmu tīrīšanai un visām tīrīšanas metodēm.

Ar pilnu nopietnību izturamies pret radušos situāciju un esam veikuši piesardzības pasākumus, kas pasargās mūs pašus un jūs mūsu klientus. Samazināsim tiešus kontaktus, sazināsimies vairāk pa tālruni un e-pastu, tiekoties klātienē ievērosim distanci.

! Mēs rūpīgi sekojam līdz notikumiem saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī un aicinām to darīt arī jums ŠEIT

 

Pilna servisa autocentra darba laiks: 

  P - Pk    S
Autosalons
9:00-18:00     slēgts
Autoserviss 
8:00-18:00   slēgts
Rezerves daļas
8:00-18:00   slēgts
Virsbūves remonts 
8:00-18:00   -
Administrācija 
9:00-17:00   -

 Sv - autocentrs nestrādā

Dārgie apmeklētāji!

Izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks un apkalpošanas forma! Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

 

„Forum Auto” SIA

Kārļa Ulmaņa gatve 101, Rīga/Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167, Latvija

Vienotais reģistrācijas Nr. 40003930147
Nodokļu maksātāja Nr. LV40003930147
Banka: A/S „Swedbank”, kods HABALV22
Konta Nr. LV23HABA0551016922223

 

Forum Auto - Oficiālais pārstāvis Latvijā                      T (+371) 67 320 044        F (+371) 67 830 717             Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 

Informējam, ka Forum Auto savās tīmekļa vietnēs pakalpojumu uzlabošanas, statistikas un mārketinga mērķiem izmanto sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit

United Kingdom gambling site click here